O Pitu Pitu

Pracownia PituPitu powstała w październiku 2016 roku. Od tego czasu co miesiąc kilkadziesiąt osób odwiedza ją i uczy się szyć na maszynie. 
To miejsce, w którym dzieją się rzeczy niezwykłe. Przede wszystkim odbywają się tu  hobbystyczne kursy szycia na maszynie dla dorosłych, dzieci a także warsztaty rodzinne, na których możecie wspólnie ze swoimi dziećmi pouczyć się szyć. Ale to nie tylko szycie. Najważniejsza jest  atmosfera, relacje z innymi uczestnikami, rozmowy – czas tutaj to chwila relaksu i odpoczynku od domu, pracy i problemów. W pracowni nawiązują się nowe znajomości, odnawiają stare, spotykają się znajomi i przyjaciele. 
Lidka Pokorska  – właścicielka pracowni. Od 10 lat mocno związana z szyciem. Nie posiada wykształcenia krawieckiego, jest magistrem ekonomii na kierunku Informatyka i Ekonometria na UŁ. Przygodę z szyciem rozpoczęła będąc w ciąży, zakochała się w maszynie i od tej pory intensywnie uczy się i rozwija umiejętności. Jest właścicielką marki „mamine” – własnoręcznie projektowanych i szytych toreb i akcesoriów damskich

0 komentarzy dotyczących “O Pitu Pitu

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s