Bez kategorii

Jednorożce dla mamy i córki (i nie tylko)

🍎 Czego się dowiesz?

To zajęcia hobbystyczne, nie zdobędziesz tutaj tajnej wiedzy krawieckiej, nie nauczysz się porządnie obsługiwać maszyny. To nie jest kurs. To czas na zabawę dla mamy i córki (albo babci i wnuczki), lub mamy bez córki, lub samej córki, koleżanek, znajomych itp. (Jeżeli chcecie aby samo dziecko wzięło udział, bez osoby dorosłej, wymagamy aby umiało szyć na maszynie na poziomie podstawowym)

Podczas zajęć uszyjemy poduchę – jednorożca. Będzie dużo wycinania, trochę szycia ręcznego i tyci szycia na maszynie. Dlatego w zajęciach mogą wziąć udział także osoby, które nigdy na maszynie nie szyły, dacie radę! A może wam się to szycie spodoba??

🍎 Czy będzie nudno?

Będzie magicznie, wszak jednorożce szyjemy!

🍎 Czy warto?

Nic tak nie ucieszy małej dziewczynki (niekiedy i tej dużej) jak własnoręcznie uszyty boski jednorożec…. Jeśli więc macie ochotę na dobrą zabawę, na spędzenie czasu z córką i stworzenie razem czegoś fajnego – to WARTO!

Nauka szycia na maszynie jest świetnym hobby, kreatywnym i pobudzającym wyobraźnie. Idealnym dla wszystkich osób, także dzieci, lubiących zabawy manualne, twórcze. Aby rozpocząć szycie w naszej pracowni, nie musicie mieć własnej maszyny w domu.

Ważne informacje o kursie:

Kiedy:17.09.2021 piątek
godz. 18.00-19.30 UWAGA!! Zmiana godziny zajęć
Gdzie: Fundacja Rozwoju Tadam, Galeria Wisła Płock ul. Wyszogrodzka 144, I piętro
Miejsce jest duże, przestronne i super fajne.
Koszt:koszt to 50zł od osoby lub pary (mama z córką) szyjącej wspólnego jednorożca.
🔥 warunkiem rezerwacji miejsca jest zgłoszenie (502 538 132 lub poprzez wiadomość mailową lub wypełnienie poniższego formularza) oraz opłacenie miejsca
🔥 niestety nie ma możliwości odrobienia zajęć w przypadku nieobecności. Prace wówczas trzeba nadrobić samodzielnie w domu, dostaniecie potrzebne materiały, wytyczne i dużo wsparcia, więc będzie ok.
🔥 pracujemy w małej grupie (max 6 maszyn jednocześnie, miejsc bardzo mało, polecam szybką rezerwację!!)

Zanim zapiszesz się na udział w wydarzeniu przeczytaj wymienione poniżej dokumenty. Rezerwacja miejsca oraz udział w nim jest jednoznaczna z ich akceptacją.

Regulamin Wydarzeń Pracowni PituPitu

Polityka Prywatności

Zastrzegamy sobie prawo do odwołania wydarzenia bez podania przyczyny lub zmiany terminu na inny. Szczegóły organizacyjne w powyższym Regulaminie.

Formularz rezerwacji miejsca:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s