Bez kategorii

Kurs dziergania na drutach dla początkujących – ODWOŁANY!!!

🍎 Czego się dowiesz?

Wszystkiego 😀 Nauczysz się pracować z włóczką oraz jak trzymać druty. Zaczniemy od prawidłowego zaczynania robótki i nabierania oczek na druty. Następnie nauczycie się przerabiania oczek prawych i lewych. Po opanowaniu tych podstaw zapoznacie się z przykładowymi próbkami różnych ściegów i rozpoczniecie naukę ich dziergania.

🍎 Czy będzie nudno?

Na pewno nie. Dzierganie na początku jest trudne 😀 Nie ma mowy o nudzie, jest kupa śmiechu, bo ręce sztywne, oczka wychodzą koślawe, nitki się nie słuchają. Początki jak to początki 😀

🍎 Czy warto?

No cóż. Dzierganie jest modne, włóczki obecnie są cudowne a gotowe rękodzieło drogie. Zatem osobiście uważam, że warto posiąść umiejętność dziergania. Nic nie cieszy tak zimą, jak własnoręcznie zrobiona ciepła czapka w wymarzonych kolorach. A długie, zimowe wieczory nadchodzą…..

Dzierganie jak każde rękodzieło – relaksuje, pomaga na smutki i stress.

Dzierganie na drutach jest dość trudne na samym początku. Wymaga dobrej koordynacji pracy rąk. Dlatego zapraszamy osoby dorosłe.

Ważne informacje o kursie:

Kiedy:18.09.2021 (sobota)
godz. 17.00-20.00
Gdzie: Fundacja Rozwoju Tadam, Galeria Wisła Płock ul. Wyszogrodzka 144, I piętro
Miejsce jest duże, przestronne i super fajne.
Koszt:koszt to 78zł za cały kurs (3 h) od osoby.
W cenie motek włóczki, który zabieracie ze sobą.
Na miejscu na wyposażeniu pracowni są dostępne druty do pracy, jeśli jednak chcesz kontynuować od razu dzierganie w domu – zakup własne druty (rozmiar 3.5 lub 4)
🔥 warunkiem rezerwacji miejsca jest zgłoszenie (502 538 132 lub poprzez wiadomość mailową lub wypełnienie poniższego formularza) oraz opłacenie zaliczki w wysokości 50zł po potwierdzeniu dostępności miejsca
🔥 pozostała kwotę należy uiścić najpóźniej dzień przed zajęciami
🔥 niestety nie ma możliwości odrobienia zajęć w przypadku nieobecności. Prace wówczas trzeba nadrobić samodzielnie w domu, dostaniecie potrzebne materiały, wytyczne i dużo wsparcia, więc będzie ok.
🔥 pracujemy w małej 6-10 osobowej grupie (miejsc bardzo mało, polecam szybką rezerwację!!)

Aby zajęcia się odbyły niezbędne jest zebranie min. 6 osobowej grupy. Kolejne poziomy zaawansowania dla chętnych wkrótce.

Zanim zapiszesz się na udział w wydarzeniu przeczytaj wymienione poniżej dokumenty. Rezerwacja miejsca oraz udział w nim jest jednoznaczna z ich akceptacją.

Regulamin Wydarzeń Pracowni PituPitu

Polityka Prywatności

Zastrzegamy sobie prawo do odwołania wydarzenia bez podania przyczyny lub zmiany terminu na inny. Szczegóły organizacyjne w powyższym Regulaminie.

Formularz rezerwacji miejsca:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s