Bez kategorii

Zamki – jak wszyć i dobrze się bawić

🍎 Czego się dowiesz?

No przede wszystkim, jak się za te okropne suwaki zabrać. Bo one wcale straszne nie są, mimo, że może na początku trochę odpychają. Wydaje się, że to trudne, a wystarczy raz zobaczyć, raz samodzielnie przeszyć i leci. Poznasz rodzaje zamków, stopki niezbędne do ich wszywania i kilka technik, któ®e pozwolą ci suwaki oswoić. Na koniec każdy szyje własną kosmetyczkę.

🍎 Czy będzie nudno?

Nie zdażyło mi się jeszcze, żeby ktoś zasnął na zajęciach…. 😉 Nudno nie będzie, bo kurs przygotowany jest tak, aby teoria, przeplatała się z praktyką. A początki szycia na maszynie są bardzo ekscytujące.

🍎 Czy warto?

NIe no w sumie to nie warto, można żyć bez umiejętności wszywania suwaka. Można też używać przez całe życie rzepów, guzików, agrafki, związywać sznurkami itp. Można też zasiąść w domu i nauczyć się samodzielnie. Ale zastanów się: damy ci wiedzę, praktykę, trochę zabawy, odskocznię od domu i obowiązków, w miłym towarzystwie, posiedzimy, pogadamy…..

Nauka szycia na maszynie jest świetnym hobby, kreatywnym i pobudzającym wyobraźnie. Idealnym dla wszystkich osób, także dzieci, lubiących zabawy manualne, twórcze. Aby rozpocząć szycie w naszej pracowni, nie musicie mieć własnej maszyny w domu.

Ważne informacje o kursie:

Kiedy:1.10.2021 piątek
godz. 17.30-20.30
Gdzie: Fundacja Rozwoju Tadam, Galeria Wisła Płock ul. Wyszogrodzka 144, I piętro
Miejsce jest duże, przestronne i super fajne.
Koszt:koszt to 90zł za cały kurs (3 h) od osoby
Przy rezerwacji i opłaceniu kursu do 16.09 cena 80zł/osoby
🔥 warunkiem rezerwacji miejsca jest zgłoszenie (502 538 132 lub poprzez wiadomość mailową lub wypełnienie poniższego formularza) oraz opłacenie miejsca
🔥 niestety nie ma możliwości odrobienia zajęć w przypadku nieobecności. Prace wówczas trzeba nadrobić samodzielnie w domu, dostaniecie potrzebne materiały, wytyczne i dużo wsparcia, więc będzie ok.
🔥 pracujemy w małej 4-6 osobowej grupie (miejsc bardzo mało, polecam szybką rezerwację!!)
🔥 aby zajęcia się odbyły w kursie muszą uczestniczyć minimum 4 osoby

Zanim zapiszesz się na udział w wydarzeniu przeczytaj wymienione poniżej dokumenty. Rezerwacja miejsca oraz udział w nim jest jednoznaczna z ich akceptacją.

Regulamin Wydarzeń Pracowni PituPitu

Polityka Prywatności

Zastrzegamy sobie prawo do odwołania wydarzenia bez podania przyczyny lub zmiany terminu na inny. Szczegóły organizacyjne w powyższym Regulaminie.

Formularz rezerwacji miejsca:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s