Oferta kursów

Konstrukcje toreb i akcesoriów

Szycie toreb to moja ogromna pasja. Przez ponad 10 lat zajmowałam się ich projektowaniem i tworzeniem własnych form. Umiejętność zaprojektowania własnej torby jest bezcenna. Jeśli będziesz umiała je szyć przestaniesz kupować gotowe, ponieważ zwyczajnie przestaną Ci się podobać 😀

Aby tworzyć na prawdę wyjątkowe modele musisz zdobyć trochę wiedzy teoretycznej: poznać najlepsze materiały oraz rodzaje usztywnień, okucia oraz rodzaje zapięć i uchwytów oraz pasków.

Oprócz wiedzy teoretycznej podczas kursu dowiesz się jak rysować formy, jakie zapasy uwzględniać, jak planować wnętrze toreb.

Na tym kursie nic nie uszyjesz, ale dostaniesz ogrom wiedzy na temat szycia toreb oraz wyjdziesz z dwoma narysowanymi gotowymi do szycia wykrojami: torebki oraz pokrowca.

Aby wziąć udział w tym kursie musisz umieć: samodzielnie nawlekać nici w maszynie i obsługiwać maszynę, szyć różnymi ściegami, sprawnie i prosto. Reszty nauczysz się podczas kursu.

Czas trwania kursu: 4h.

Kurs można odbyć jako kurs indywidualny (praca tylko z instruktorem) lub w grupie. Aby odbył się kurs grupowy – musi zebrać się 6-8 osób zainteresowanych kursem. Koszt zajęć grupowych oraz indywidualnych znajdziesz w aktualnym cenniku.

Jeśli jesteś zainteresowana lub zainteresowany – dzwoń 502 538 132. Ustalimy szczegóły oraz termin.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s