Kursy szycia w pracowni

6. To jest (ż)szycie!

Jeżeli podstawowe umiejętności krawieckie nie są Ci już obce, wprawnie szyjesz, równiutko jak przy linijce i zaczynasz się nudzić przy prostych projektach – to znak, że nadszedł czas na szycie odzieży.

Jeśli nie czujesz się pewnie i potrzebujesz wskazówek, jak prawidłowo wszywać te najważniejsze elementy odzieży, zapraszam na wybrany kurs:

  • wszywanie suwaków (obustronnie kryty zamek błyskawiczny, zamek kryty z jednej strony, zamek wszyty w sposób widoczny, wszywanie krytego zamka błyskawicznego) – 3h
  • wykończenie dekoltu (odszywanie brzegów podkrojów za pomocą obłożenia oraz pliki ze skosu, obszycia nakładane oraz wszyte) – 4h
  • rękawy (rękaw wszywany: na gładko, wdany, przymarszczony oraz rękaw raglanowy) 4h
  • kieszenie (kieszeń nakładana, kieszeń w szwie, kieszeń w karczku biodrowym, kieszeń z wypustkami) 4h

Na tym kursie nic nie uszyjesz, ale dostaniesz ogrom wiedzy na temat szycia odzieży, aby móc rozwijać swoją pasję w domu samodzielnie.

Aby wziąć udział w tym kursie musisz umieć: samodzielnie nawlekać nici w maszynie i obsługiwać maszynę, szyć różnymi ściegami, sprawnie i prosto. Reszty nauczysz się podczas kursu.

Czas trwania kursu zależy od Twoich umiejętności oraz szybkości pracy (jedni szyją bardzo szybko inni powoli). Orientacyjny czas trwania na grafice powyżej, ale nie obiecuję, że zajmie ci to właśnie tyle czasu.

Kurs można odbyć jako kurs indywidualny (praca tylko z instruktorem) lub w grupie. Aby odbył się kurs grupowy – musi zebrać się 6-8 osób zainteresowanych kursem. Koszt zajęć grupowych oraz indywidualnych znajdziesz w aktualnym cenniku. Na zajęcia indywidualne możesz przynieść także swoją maszynę do szycia i uczyć się na niej. To kurs odpowiedni także dla młodzieży powyżej 15 roku życia.

Jeśli jesteś zainteresowana lub zainteresowany – dzwoń 502 538 132. Ustalimy szczegóły oraz termin.

0 komentarzy dotyczących “6. To jest (ż)szycie!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: