Bielizna

A jak wygląda spotkanie ze mną?

Jeśli chciałabyś spotkać się ze mną w sprawie uszycia bielizny, zapraszam serdecznie do pracowni Pitu Pitu w Płocku, ul. Czwartaków 22. Pracownia otwarta jest tylko w godzinach, gdy umawiam się na przymiarki, konieczne jest więc ustalenie telefoniczne spotkania.

Pracownia to moje ukochane miejsce! Bardzo starannie urządzałam każdy centymetr pomieszczenia, ponieważ zależało mi na tym, aby była tu domowa, przyjemna i relaksująca atmosfera.

Jest wydzielone miejsce za parawanem, gdzie można się swobodnie przebierać, bez obawy o zachowanie intymnych warunków.

Na każde spotkanie z wami przynoszę na prawdę dużo materiałów, z których możecie wybrać zestaw idealnie pasujący do waszego gustu (koronki, hafty, siatki, tkaniny lniane, bawełniane, satyny itp).

A jak wygląda samo spotkanie?

To pół godziny rozmowy o twoich problemach z noszoną bielizny i oczekiwaniach co do tego wymarzonego biustonosza. Jeśli nie znasz swoich wymiarów, miary dokonam ja, ale na początek zazwyczaj wystarcza orientacyjny rozmiar aktualnego biustonosza. Wybieram próbny rozmiar miseczki, od którego zaczynasz przymierzanie (oczywiście możesz korzystać z parawanu, za którym możesz się swobodnie przebierać lub nie, jeśli nie masz takiej potrzeby) Przymierzasz sąsiadujące rozmiary misek oraz sąsiadujące wielkości fiszbin, aby wybrać tą, która najlepiej pasuje do Twojego biustu. Być może będzie potrzeba wprowadzenia dodatkowych zmian (np. przesunąć ramiączka, pogłębić miskę, zmniejszyć jej górną część, skrócić lub poszerzyć mostek itp) – wszystko to zapisuję na karcie zamówienia.

Jeśli dopasujesz i jesteś zadowolona z efektu, wybierasz materiały i kolorystykę dla swojego biustonosza. Proszę wówczas o wpłacenie zaliczki. Obecnie czas oczekiwania na uszycie to około 7-10 dni. Gdy jest potrzebna dodatkowa przymiarka – umawiamy się jeszcze na dodatkowe mierzenie prototypu przed uszyciem gotowego egzemplarza.

Zazwyczaj jestem w pracowni dwa razy w tygodniu: jeden dzień rano (8-10) oraz jeden po południu (17-19). Grafik planowanych spotkań publikuję zawsze na profilu fb. Przykładowy grafik spotkań z wami wygląda tak, jak na zdjęciu poniżej i zmienia się troszkę w zależności od mojej dostępności i waszych potrzeb. Dni, kiedy planuję być w pracowni są na czerwono, wyszczególnione godziny spotkań, jeśli ktoś jest już umówiony, przy godzinie widnieje tekst „zajęte”. Odpowiada ci jakiś termin – zadzwoń do mnie 502 538 132.

0 komentarzy dotyczących “A jak wygląda spotkanie ze mną?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: