Kursy szycia w pracowni

Etap III. Szyję samodzielnie

To dopiero jest gratka dla tych, którzy mogą powiedzieć o sobie, że już szyć potrafią. 8 godzin wspólnego, cudownego szycia, przy rozmowach, śmiechach, żartach. Czas kreatywny, twórczy i bardzo relaksujący a co najważniejsze własnoręczne uszycie takich fajnych rzeczy dają ogromną satysfakcję.

Pod czujną opieką instruktora zmierzysz się z samodzielnym uszyciem: siatki na zakupy z podszewką i kieszonką wewnątrz, poszewki na jaśka zapinanej na zamek, bolerka (może być dla siebie, córki lub partnerki :D) oraz kosmetyczki z suwakiem i podszewką.

Zanim zaczniesz szycie zabawisz się w projektanta. W pracowni jest spory wybór tkanin oraz dodatków – stworzysz własny, wymarzony, pasujący do ciebie zestaw. A potem krok po kroku będziemy omawiać szycie, i samodzielnie uszyjesz każdą z wymienionych rzeczy. Prosto, łatwo i przyjemnie!

Aby wziąć udział w tym kursie musisz umieć: samodzielnie nawlekać nici w maszynie i obsługiwać maszynę, szyć różnymi ściegami, w miarę sprawnie i prosto. Reszty nauczysz się podczas kursu.

Cały kurs to 8 godzin szycia (zazwyczaj dwa spotkania po 4 godziny). Koszt zajęć w grupie 6 osobowej to 240zł. W cenie instruktaż oraz materiały i dodatki potrzebne do szycia siatki, poszewki oraz kosmetyczki. Materiał na bolerko musisz kupić we własnym zakresie (zapisując się na kurs dostaniesz informacje ile i jakie materiał zakupić).

Zgłoś się od razu (502 538 132) – terminy są ustalane gdy są chętni na naukę. Jeśli będę wiedziała że czekasz na taki kurs, poinformuję cię o najbliższym terminie. (Istnieje także możliwość odbycia kursu indywidualnie z instruktorem – wówczas godzina zajęć kosztuje 70zł)

0 komentarzy dotyczących “Etap III. Szyję samodzielnie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: