Oferta kursów

Wstęp do szycia. Kurs szycia na maszynie dla początkujących w Płocku

Jeśli jeszcze nie zaczęłaś przygody z szyciem i szycie na maszynie to dla Ciebie czarna magia – to Twój idealny kurs. Nawet jeśli uważasz, że masz dwie lewe ręce, nie potrafisz przyszyć guzika ani nawet igły w domu nie masz.

A ja Ci tutaj pokażę, że to wcale nie jest trudne, ani nudne ani drogie. Że szycie na maszynie jest fajną przygodą, że może być cudownym hobby, że przy maszynie fajnie płynie czas. I udowodnię, że potrafisz, że kreatywność to Twoje drugie imię, a ręce nie są takie lewe wcale.

Czego nauczysz się na kursie? Omówimy maszyny do szycia. Bo maszyn jest ogromnie dużo, trzeba wiedzieć czym się różnią (i czy jest to coś jeszcze oprócz wyglądu i ceny), jak są zbudowane, do czego służą te pokrętła, wihajstry, dzyndzle, dinksy i te inne, które nawet trudno nazwać…..

A jak już poczujesz się jak mechanik i uznasz, że ta maszyna to wcale nie jest taka straszna, jak się wydawało nauczysz się nawlekać nici, uruchomić maszynę i zobaczysz jak cudownie i łatwo się na niej szyje!!! Tadam! Potem szyjesz, ćwiczysz, łuki, proste, literki, serduszka i …. wpadasz po uszy.

Potem będziemy omawiać dodatki i akcesoria krawieckie które są na prawdę niezbędne i takie, które bardzo ułatwiają prace – zwłaszcza na początku. I na koniec bardzo bardzo ważny temat – podstawy materiałoznawstwa. Bo jeśli nie wiesz, z czego szyjesz, będzie lipa. Nie wyjdzie….

Wychodzisz, z gotowością do samodzielnego szycia i od razu przeszukujesz internet w poszukiwaniu maszyny dla siebie i przestawiasz w domu meble aby urządzić sobie własny kącik krawiecki. Pamiętaj jednak – zrób to od razu, bo jak odłożysz na przyszły miesiąc, zapał minie 😀

Cały kurs trwa 4 godziny. Zazwyczaj to dwa spotkania po 2 godziny. Możliwy jest kurs sobotni jednodniowy krótką przerwą na kawę.

Kurs można odbyć jako kurs indywidualny (praca tylko z instruktorem) lub w grupie. Aby odbył się kurs grupowy – musi zebrać się 6-8 osób zainteresowanych kursem. Koszt zajęć grupowych oraz indywidualnych znajdziesz w aktualnym cenniku. Wszystkie materiały są wliczone w cenę. Na zajęcia indywidualne możesz przynieść także swoją maszynę do szycia i uczyć się na niej. To kurs odpowiedni także dla młodzieży i dzieci powyżej 12 lat.

Jeśli jesteś zainteresowana lub zainteresowany – dzwoń 502 538 132. Ustalimy szczegóły oraz termin.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s