Kursy szycia w pracowni

Etap I. Wstęp do szycia

Jeśli jeszcze nie zaczęłaś przygody z szyciem i szycie na maszynie to dla Ciebie czarna magia – to Twój idealny kurs. Nawet jeśli uważasz, że masz dwie lewe ręce, nie potrafisz przyszyć guzika ani nawet igły w domu nie masz.

A ja Ci tutaj pokażę, że to wcale nie jest trudne, ani nudne ani drogie. Że szycie na maszynie jest fajną przygodą, że może być cudownym hobby, że przy maszynie fajnie płynie czas. I udowodnię, że potrafisz, że kreatywność to Twoje drugie imię, a ręce nie są takie lewe wcale.

Czego nauczysz się na kursie? Omówimy dodatki i akcesoria krawieckie które są na prawdę niezbędne i takie, które bardzo ułatwiają prace – zwłaszcza na początku. Potem będziemy omawiać maszyny do szycia. Bo maszyn jest ogromnie dużo, trzeba wiedzieć czym się różnią (i czy jest to coś jeszcze oprócz wyglądu i ceny), jak są zbudowane, do czego służą te pokrętła, wihajstry, dzyndzle, dinksy i te inne, które nawet trudno nazwać…..

A jak już poczujesz się jak mechanik i uznasz, że ta maszyna to wcale nie jest taka straszna, jak się wydawało nauczysz się nawlekać nici, uruchomić maszynę i zobaczysz jak cudownie i łatwo się na niej szyje!!! Tadam! Potem szyjesz, ćwiczysz, łuki, proste, literki, serduszka i …. wpadasz po uszy. Na koniec kroisz materiał pod swoją pierwszą poszewkę na jaśka i wykorzystując zdobytą wiedzę szyjesz samodzielnie swój pierwszy projekt. Wychodzisz, z gotowością do samodzielnego szycia i od razu przeszukujesz internet w poszukiwaniu maszyny dla siebie i przestawiasz w domu meble aby urządzić sobie własny kącik krawiecki. Pamiętaj jednak – zrób to od razu, bo jak odłożysz na przyszły miesiąc, zapał minie 😀

Cały kurs trwa 6 godzin. Zazwyczaj to dwa spotkania po 3 godziny w tygodniu popołudniami (w godz. 17-20). Możliwy jest kurs sobotni jednodniowy z godzinną przerwą na posiłek.

Koszt całkowity takiego kursu w grupie 6 osobowej to 180zł. Interesuje cię? Zgłoś się od razu (502 538 132) – terminy są ustalane gdy są chętni na naukę. Jeśli będę wiedziała że czekasz na taki kurs, poinformuję cię o najbliższym terminie. (Istnieje także możliwość odbycia kursu indywidualnie z instruktorem – wówczas godzina zajęć kosztuje 70zł)

0 komentarzy dotyczących “Etap I. Wstęp do szycia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: