Relacje z zajęć

Otwarcie pracowni w nowej lokalizacji!

Nareszcie nadszedł czas na ponowne otwarcie pracowni w Płocku. Przerwa trwała ponad 4 miesiące! Mam nadzieję, że wpadniemy teraz w wir szycia żeby odrobić zaległości 😀 .

Jakie nowości w PituPitu?

  1. Przenieśliśmy się w nowe miejsce. Teraz spotykamy się na Podolszycach Południowych, na przeciwko Galerii Wisła przy rondzie – lokal przy Czwartaków 22. Wejście od osiedla, nie od strony ulicy – po stalowych schodkach tuż obok wejścia do klatki (chyba 5, ale sprawdzę to jeszcze) . Blisko nas , od ulicy jest Bank BGŻ i oczywiście KOMINKI (pracownia jest na tyłach sklepu z kominkami) .
  2. Mamy trochę mniej miejsca, dlatego będziemy się spotykać w mniejszym gronie. Ale za to jest cudownie, miło, pięknie, przytulnie i ach!
  3. W czasie nudy przygotowałam mnóstwo materiałów dla was. Dlatego teraz kursom będzie towarzyszyć rzutnik i prezentacja tego co robimy, aby było łatwiej zrozumieć i zapamiętać. Możecie także robić zdjęcia etapów, aby móc powtórzyć w domu bez problemu.
  4. Organizacja kursów jest nowa: mając spore doświadczenie z kursami dla początkujących zmieniłam to i owo, żebyście wyniosły jak najwięcej. Opis kursów w tym wpisie
  5. Wracam do szycia i projektowania torebek. Więc w pracowni jest wydzielone miejsce gdzie stworzone przeze mnie rzeczy są wyeksponowane. Zapraszam do kupowania, zawsze w czasie trwania warsztatów można przyjść, pooglądać torebki i wybrać coś dla siebie lub bliskich.
  6. Oczywiście opracowałam także procedury bezpieczeństwa w związku z COVID. Żebyśmy czuły się bezpiecznie.

0 komentarzy dotyczących “Otwarcie pracowni w nowej lokalizacji!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: