Kursy szycia w pracowni

Spódnica z półkola – kurs dla osób na poziomie podstawowym

Jeśli dopiero zaczynasz szycie na maszynie, masz za sobą kurs dla początkujących i kilka uszytych poduszek, to zapraszam na ten kurs, idealny dla Ciebie. Jedyne co musisz umieć, to podstawy pracy na maszynie (czyli samodzielne nawlekanie nitek, ustawienie maszyny i w miarę równe szycie…. 😉 )

Podczas trzech spotkań w kolejne wtorkowe popołudnia narysujecie wykrój spódnicy z półkola na swoją sylwetkę (lub sylwetkę córki), a następnie nauczycie się wszywać zamek kryty, wszyć pasek, podwinąć dół spódnicy.

Koszt to 150zł (za 6 godzin kursu). Dodatkowo trzeba we własnym zakresie zakupić 1. Materiał 2. Zamek kryty w kolorze spódnicy (w pracowni mamy beżowe i żółte 😉 ) oraz 3. Nici pasujące do materiału (jeśli nie będziecie mieć nici możecie wybierać z tych dostępnych w pracowni, ale nie daje gwarancji że dobierzecie odcień.

Do uszycia spódnicy będziecie potrzebować minimum 1,5 mb dowolnej tkaniny raczej lejącej (nie szyjemy z dzianiny!!, sztywny i gruby materiał nie sprawdzi się raczej w tym fasonie ) . Najlepiej kupując w sklepie tkaninę poprosić o pomoc w wyborze materiału na spódnicę z półkola. Jeśli chcecie spódnicę dłuższą (lub macie obwód w pasie większy niż 80cm) kupcie 2m lub nawet 2,5 m materiału. W razie problemów – piszcie.

Kolejne spotkania w ramach tego kursu: 21.01, 28.01 oraz 4.02. godz. 17.30-19.30

KOnieczna rezerwacja miejsca 502 538 132!!!!

0 komentarzy dotyczących “Spódnica z półkola – kurs dla osób na poziomie podstawowym

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: