Kursy szycia w pracowni

Materiały w praktyce – prezentacja dla każdego

Tkanina, dzianina, stretch, bawełna, wiskoza, popelina, żorżeta, splot, chwyt, gramatura….. Dla osoby szyjącej, chcącej szyć a nawet dla tych, którzy szyć nie planują ale lubią wiedzieć na co zwracać uwagę przy kupnie ubrań lub materiałów dla krawcowej – to zaledwie kilka z ogromnej ilości pojęć które trzeba znać. Na początku wiedza z zakresu materiałoznawstwa wydaje się trudna, ale jak to zwykle bywa – po poznaniu kilku podstaw wszystko się rozjaśnia.

Te zajęcia to obszerna prezentacja na ten materiałoznawstwa. Zaczynamy od samych podstaw nt. włókien, powstawania materiałów, właściwości, poznania zalet i wad poszczególnych tkanin i dzianin. Podczas zajęć dowiecie się także jak szyć te trudniejsze, jak sobie radzić z problemami, aby efekty naszej pracy były rewelacyjne.

KURS trwa ok. 2 godziny.

Kurs można odbyć jako kurs indywidualny (praca tylko z instruktorem) lub w grupie. Aby odbył się kurs grupowy – musi zebrać się 6-8 osób zainteresowanych kursem. Koszt zajęć grupowych oraz indywidualnych znajdziesz w aktualnym cenniku. Wszystkie materiały są wliczone w cenę. Na zajęcia indywidualne możesz przynieść także swoją maszynę do szycia i uczyć się na niej. To kurs odpowiedni także dla młodzieży i dzieci powyżej 12 lat.

Jeśli jesteś zainteresowana lub zainteresowany – dzwoń 502 538 132. Ustalimy szczegóły oraz termin.

0 komentarzy dotyczących “Materiały w praktyce – prezentacja dla każdego

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: