Relacje z zajęć

Kurs dla początkujących – edycja 13

We wtorkowe wieczory kolejna grupa zebrała się aby stawiać pierwsze kroki w szyciu. Na początku jest trema, strach przed maszyną, może trochę skrępowanie. Na koniec jak zawsze radość i duma i chęć umówienia się na kolejne szycie w grupie.

Na takim kursie dla początkujących w pracowni Pitupitu zaczynamy od samego początku, czyli od podstawowej budowy maszyny, nawlekania nici, ustawień maszyny. Potem pierwsze szycie i już z górki. PIerwsze spotkanie za nami.

Na drugim spotkaniu ćwiczymy, ćwiczymy i ćwiczymy. Różne ustawienia, różne wykończenia, zszywanie, podwijanie i przede wszystkim to czas na zrobienie wszystkich możliwych błędów i nauczenie się jak im zaradzić.

Na koniec najfajniejsze zajęcia. Pierwszy samodzielny projekt. Uczestniczki szyją workoplecak. Taka rzecz samodzielnie uszyta, której potem można używać, dać dziecku, dają ogromną satysfakcję. Uśmiechy nie schodzą z ust. I tak to działa – szycie jest świetną odskocznią od kłopotów, pracy, domu i daje nam poczucie dumy i spełnienia. Warto sprawdzić.

Kolejna edycja rusza w następny wtorek 26.11.19. A na kolejny kurs zapraszam już w nowym roku.

0 komentarzy dotyczących “Kurs dla początkujących – edycja 13

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: